Våra säljare

Känner du behov av att bolla idéer, ställa frågor och få inspiration runt ditt husköp? Tveka inte att ta kontakt med oss på Skidstahus. Spridda över landet har vi ett 20-tal rutinerade säljare, som är beredda att bli bollplank/rådgivare åt dig.

Växelnummer: 0613 - 72 04 60

Tyvärr hittade vi inga matchande resultat. Gör en ny sökning!

Anders Johansson

0706-72 04 95 anders.johansson@skidstahus.se Säljare Fritidshus, Halland, Bohuslän och Västergötland. Maila personal

Andreas Johansson

070-572 04 81 andreas.johansson@skidstahus.se Säljare Villa Halland, Bohuslän och Västergötland. Maila personal

Berthold Viberg

0613 68 17 43 berthold.viberg@skidstahus.se Arbetsledning fabrik Maila personal

Bosse Svanholm

0613-720466 bosse.svanholm@skidstahus.se Kontakt Maila personal

Chatrin Svanberg

0613-72 04 71 chatrin.svanberg@skidstahus.se Offerter, kalkyler och bygglov Maila personal

Christer Gustafsson

0613-720475 christer.gustafsson@skidstahus.se Konstruktion Villa/Fritidhus Maila personal

Daniel Näslund

073-847 71 37 daniel.naslund@skidstahus.se Lappland, Norrbotten, Västerbotten och norra Ångermanland Maila personal

Erik Nyholm

070-621 5013 erik.nyholm@skidstahus.se Lappland, Norrbotten, Västerbotten och norra Ångermanland Maila personal

Fredrik Gavelin

070-259 19 29 fredrik.gavelin@skidstahus.se Ångermanland, Medelpad och Jämtland Maila personal

Gunilla Lundgren

0613-720464 gunilla.lundgren@skidstahus.se Växel/Ekonomi Maila personal

Göran Edlund

0613-720467 070-645 86 90 Goran.edlund@skidstahus.se Rit- och Konstruktionsansvarig Maila personal

Håkan Westerlind

070-322 30 43 hakan.westerlind@skidstahus.se Ångermanland, Medelpad och Jämtland Maila personal

Ingemar Åsberg

0613-720479 ingemar.asberg@skidstahus.se VA-konstruktör Maila personal

Jacob Edlund

0613-681742 jacob.edlund@skidstahus.se Offertritning Maila personal

Jan Bergkvist

070-491 08 40 jan.bergkvist@skidstahus.se Säljare Villa Södermanland och Södra Stockholm Maila personal

Jan Nilsson

0613-720469 jan.nilsson@skidstahus.se Inköp och produktionsberedning Fabrik Maila personal

Jan Näslund

070-631 00 08 jan.naslund@skidstahus.se Lappland, Norrbotten, Västerbotten och norra Ångermanland Maila personal

Joel Norman

joel.norman@skidstahus.se Konstruktion Villa Maila personal

Jörgen Büstedt

0613-720461 Jorgen.bustedt@skidstahus.se Inköp och eftermarknad, Villa & Fjällstuga Maila personal

Lars Hansson

0613-720463 Konstruktion Fritidshus Maila personal

Leif Svanholm

0613-720462 070-344 21 88 leif.svanholm@skidstahus.se VD Maila personal

Lena Wedin

0613-720477 lena.wedin@skidstahus.se Administration Maila personal

Lennart Hägerfelth

070-738 76 06 lennart.hagerfelth@skidstahus.se Säljare Fritidshus i Stockholm, Södermanland, Uppland och Gotland Maila personal

Martin Rödén

0613-72 04 71 martin.roden@skidstahus.se Offerter, kalkyler och bygglov Maila personal

Martin Vedin

0613-720472 martin.vedin@skidstahus.se Konstruktion Villa Maila personal

Mats Holtström

070-677 15 40 mats.holtstrom@skidstahus.se Östergötland och norra Småland Maila personal

Mats Öberg

0613-720465 mats.oberg@skidstahus.se Inköp Eftermarknad/Reklamation Fritidshus Maila personal

Mikael Roos

070-514 52 00 mikael.roos@skidstahus.se Säljare Villa Stockholm, Mälardalen och Dalarna Maila personal

Per Gutung

08-449 01 01 070-571 64 63 per.gutung@skidstahus.se Marknadschef Maila personal

Pontus Wiberg

0613-72 04 76 pontus.wiberg@skidstahus.se Konstruktion Villa Maila personal

Rasmus Tordne

0613-72 04 78 rasmus.tordne@skidstahus.se Konstruktion Fritidshus Maila personal

Roger Jällgård

070-668 17 11 roger.jallgard@skidstahus.se Säljare Fritidshus i Stockholm, Södermanland, Uppland, Dalarna Maila personal

Staffan Sjödin

070-541 74 00 staffan.sjodin@skidstahus.se Hälsingland, Gästrikland och Härjedalen. Maila personal

Stefan Grahn

070-595 68 00 stefan.grahn@skidstahus.se Säljare Villa Stockholm, Mälardalen och Dalarna Maila personal

Ted Holgersson

0456-105 16 ted.holgersson@skidstahus.se Skåne, Blekinge, Öland och södra Småland Maila personal

Tobias Wikström

070-319 90 79 tobias.wikstrom@skidstahus.se Ångermanland, Medelpad och Jämtland Maila personal

Ulf Nordlander

0613-720468 ulf.nordlander@skidstahus.se Konstruktion Villa Maila personal

Willy Kihlmark

070-526 65 20 willy.kihlmark@skidstahus.se Säljare Fritidshus Stockholm, Södermanland, Uppland, Dalarna och Gotland Maila personal