Vi på Skidstahus

Här är alla vi som jobbar på Skidstahus. Tveka aldrig att höra av dig med frågor, funderingar eller när det vankas inflyttningsfest.

Postadress:
Äskja 310
873 95 Ullånger

Välj kommun

Välj avdelning

Sök personal

Anders Johansson- Skidstahus

Anders Johansson

Säljare Fritidshus, Halland, Bohuslän, Västergötland och Sunne Kommun.

070-672 04 95

anders.johansson@skidstahus.se

André Bylund- Skidstahus

André Bylund

Säljare villa, fritidshus Värmland & Örebro län

070-536 02 28

andre.bylund@skidstahus.se

André Swahn- Skidstahus

André Swahn

Säljare villa, Stockholm, Mälardalen och Uppsala län

073-787 91 31

andre.swahn@skidstahus.se

Andreas Berggren- Skidstahus

Andreas Berggren

Säljledare villa och projekt, Stockholm, Mälardalen, Södermanland och Uppsala län

070-769 38 10

andreas.berggren@skidstahus.se

Andreas Johansson- Skidstahus

Andreas Johansson

Säljare Villa Halland, Bohuslän och Västergötland.

070-572 04 81

andreas.johansson@skidstahus.se

Anita Lindström- Skidstahus

Anita Lindström

Ekonomi

0613-68 17 12

anita.lindstrom@skidstahus.se

Bosse Svanholm- Skidstahus

Bosse Svanholm

Konstruktionsansvarig Villa

0613-72 04 66

bosse.svanholm@skidstahus.se

Camilla Nylander- Skidstahus

Camilla Nylander

Säljare villa, Stockholm, Mälardalen och Uppsala län

076-162 10 96

camilla.nylander@skidstahus.se

Chatrin Svanberg- Skidstahus

Chatrin Svanberg

Offerter och kalkyler

0613-68 17 44

chatrin.svanberg@skidstahus.se

Fredrik Bergholm- Skidstahus

Fredrik Bergholm

Säljare villa, fritidshus Västerbotten

070-285 86 00

fredrik.bergholm@skidstahus.se

Henrik Edlund- Skidstahus

Henrik Edlund

Offertritare villa

0613-68 17 11

henrik.edlund@skidstahus.se

Ingemar Kallin- Skidstahus

Ingemar Kallin

CFO/Ekonomichef

0613-77 38 00

Ingemar.kallin@skidstahus.se

Jan Bergkvist- Skidstahus

Jan Bergkvist

Säljare villa, Södermanland och Södra Stockholm

070-491 08 40

jan.bergkvist@skidstahus.se

Joel Norman- Skidstahus

Joel Norman

Konstruktör

0613-68 17 45

joel.norman@skidstahus.se

Jörgen Büstedt- Skidstahus

Jörgen Büstedt

Inköp och eftermarknad, Villa & Fjällstuga

0613-72 04 61

Jorgen.bustedt@skidstahus.se

Kalle Holmlund- Skidstahus

Kalle Holmlund

VD / Försäljningschef

0613-77 38 01

kalle.holmlund@skidstahus.se

Kent Grape- Skidstahus

Kent Grape

Entreprenadchef

0613-68 17 41

kent.grape@skidstahus.se

Kristian Olsson- Skidstahus

Kristian Olsson

Säljare villa, Södermanland och Stockholm

070-771 21 64

kristian.olsson@skidstahus.se

Lars Hansson- Skidstahus

Lars Hansson

Konstruktionsansvarig Fritidshus

0613-72 04 63

lars.hansson@skidstahus.se

Magnus Wedin- Skidstahus

Magnus Wedin

Arbetsledning produktion

0613-72 04 67

magnus.wedin@skidstahus.se

Marcus Carlsson- Skidstahus

Marcus Carlsson

Säljare villa och fritidshus Norrbotten

073-048 57 59

marcus.carlsson@skidstahus.se

Markus Edman- Skidstahus

Markus Edman

Säljare Fritidshus, Halland, Bohuslän, Värmland och Västergötland.

070-672 04 88

markus.edman@skidstahus.se

Martin Lindström- Skidstahus

Martin Lindström

Rit & Konstruktionschef

0613-68 17 10

martin.lindstrom@skidstahus.se

Martin Rödén- Skidstahus

Martin Rödén

Avtals/offertritare & IT ansvarig

0613-72 04 71

martin.roden@skidstahus.se

Mats Öberg- Skidstahus

Mats Öberg

Inköp Eftermarknad/Reklamation Fritidshus

0613-72 04 65

mats.oberg@skidstahus.se

Mikael Folmerz- Skidstahus

Mikael Folmerz

Byggledare Grupphus

0613-68 17 42

072-090 22 08

mikael.folmerz@skidstahus.se

Oscar Hedman- Skidstahus

Oscar Hedman

Säljare villa och fritidshus Västernorrland, Jämtland, Gävleborg och Dalarna

070-308 50 21

oscar.hedman@skidstahus.se

Peo Vestin- Skidstahus

Peo Vestin

Projektledare Grupphus

072-445 37 20

peo.vestin@skidstahus.se

Per Lundin- Skidstahus

Per Lundin

Konstruktör

0613-72 04 70

per.lundin@skidstahus.se

Pontus Wiberg- Skidstahus

Pontus Wiberg

Konstruktör

0613-72 04 76

pontus.wiberg@skidstahus.se

Rasmus Tordne- Skidstahus

Rasmus Tordne

Offertritare Fritidshus

0613-72 04 78

rasmus.tordne@skidstahus.se

Robert Johansson- Skidstahus

Robert Johansson

Säljare villa, fritidshus Norrbotten

070-160 75 85

robert.johansson@skidstahus.se

Roger Jällgård- Skidstahus

Roger Jällgård

Säljare Fritidshus i Stockholm, Södermanland, Uppland, Dalarna

070-668 17 11

roger.jallgard@skidstahus.se

Sara Sjöberg- Skidstahus

Sara Sjöberg

Kundtjänst/eftermarknad

0613-68 17 49

sara.sjoberg@skidstahus.se

Sofie Wedin- Skidstahus

Sofie Wedin

Administration

0613-77 39 50

sofie.wedin@skidstahus.se

Susanne Bylund- Skidstahus

Susanne Bylund

Säljare villa, fritidshus Värmland & Örebro län

070-827 39 38

susanne.bylund@skidstahus.se

Ted Holgersson- Skidstahus

Ted Holgersson

Säljare villa och fritidshus Skåne, Blekinge, Öland och södra Småland

070-851 05 16

ted.holgersson@skidstahus.se

Tomas Uhlin- Skidstahus

Tomas Uhlin

Inköp, offert och kalkyl

0613-77 39 39

tomas.uhlin@skidstahus.se

Ulf Nordlander- Skidstahus

Ulf Nordlander

Konstruktion Villa

0613-72 04 68

ulf.nordlander@skidstahus.se

Willy Kihlmark- Skidstahus

Willy Kihlmark

Säljare Fritidshus Stockholm, Södermanland, Uppland och Gotland

070-526 65 20

willy.kihlmark@skidstahus.se